🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Fat Bike Rigid Fork
1. Model:FF
2. Material: Toray Carbon
3. Finish: UD MATT
4. Weight: 658g
5. Disc brake
6. Hub spacing: 150mm
7. Suit for: mountain frame
8. Top and down:1-1/8"-1-1/2"
9. Fast delivery, high quality
Specification
| Type | Fat Bike Fork |
| Wheel Size | 26er |
| Material | Carbon Fiber |
| Weave | UD Matt |
| Finish | Clear Coating |
| Weight | 658g |
| Model | FF |
| Steerer Size | Top: 1-1/8" , Down:1-1/2'' |
$47.40
Original: $158.00
-70%Fat Bike Rigid Fork—
$158.00
$47.40


Description
1. Model:FF
2. Material: Toray Carbon
3. Finish: UD MATT
4. Weight: 658g
5. Disc brake
6. Hub spacing: 150mm
7. Suit for: mountain frame
8. Top and down:1-1/8"-1-1/2"
9. Fast delivery, high quality
Specification
| Type | Fat Bike Fork |
| Wheel Size | 26er |
| Material | Carbon Fiber |
| Weave | UD Matt |
| Finish | Clear Coating |
| Weight | 658g |
| Model | FF |
| Steerer Size | Top: 1-1/8" , Down:1-1/2'' |

