🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
27.2mm/31.6mm Carbon Seatpost
| Type | Seat Post |
| Model | SP01 |
| Material | Carbon Fiber |
| Weave | UD Matt |
| Finish | Clear Coating |
| Weight | 400mm: 210+-10g |
| Size | 27.2mm*400mm/31.6*400mm |
| Package included | 1 PC Carbon Seat Post |
Select Size
From $17.70
Original: $59.00
-70%27.2mm/31.6mm Carbon Seatpost—
$59.00
$17.70
Description
| Type | Seat Post |
| Model | SP01 |
| Material | Carbon Fiber |
| Weave | UD Matt |
| Finish | Clear Coating |
| Weight | 400mm: 210+-10g |
| Size | 27.2mm*400mm/31.6*400mm |
| Package included | 1 PC Carbon Seat Post |




















